ERD601 Premium A Grup

Tek Bantlı Kuruyemiş Kavurma Fırınları Makinaları

Tek Bantlı

Yüksek kapasiteli üretim...

Üretim Kapasiteleri

Detaylar

Otomasyon

Kontrol ekranından tek bir tuşla start verilerek makinaya ait her bir ünite zamanlanmış ve kademeli olarak sırasıyla devreye girer. Üretim sonunda da yine tek bir tuşla zamanlanmış bir şekilde kademeli olarak, makinanın sıcaklığı ayarlanmış düzeye indiğinde her bir ünite sırasıyla kendini kapatır. Bu sayede kullanıcı hatalarının önüne geçilmiş ve makinanın ömrü maksimum seviyede uzatılmıştır. İşlenmek istenen mamülün işleme reçetesi hafızaya girilerek tek bir tuşla makinanın otomatik olarak bu ayarlara gelmesi sağlanır.

Teknik Destek / Yedek Parça / Uzaktan Erişim

Alpnuts Nuts Roasting Machines mühendisleri uzaktan erişimle sistemler üzerinde oluşabilecek problemleri inceleyip çözebilmektedir. Makinelerin en kısa sürede işler hale gelmesi için, dünyanın pek çok ülkesine yedek parça ve teknik eleman servisini kısa sürede gönderebilmektedir.

"Know How"

ALPNUTS MACHINERY; makinalarında üretilecek ürünler için "KNOW HOW" desteğide vermektedir. Kuruyemiş üretimi konusundaki bilgi ve tecrübesinin verdiği avantajla sıfırdan anahtar teslim yeni bir üretim tesisi kurarak, üretimin son aşamasına kadar bilgi ve deneyimlerini de aktarmaktadır. Üretim teknikleri konusunda uzman olan ekibimizi sizin istediğiniz süre boyunca sizin için üretim yapmalarını sağlıyoruz.

Karar Veremediniz mi?

Bilgilerinizi Bırakın Size Ulaşalım

GÖNDER