5 Bantlı Kuruyemiş Kavurma Makineleri

Bantlı Kuruyemiş Makinaları

3 Conveyor Kuruyemiş Kavurma Makineleri

Bantlı Kuruyemiş Kavurma

3 Conveyor Kuruyemiş Kavurma Makineleri

Bantlı Kuruyemiş Kavurma

3 Conveyor Kuruyemiş Kavurma Makineleri

Üç Bantlı Kuruyemiş Kavurma

Fark Yaratan 3 Conveyor Kuruyemiş Makineleri

CE Standartlarında Üretim

En Çok Tercih Edilen Bantlı Kuruyemiş Makinaları

CE Standartlarında Üretim

Bizden Teklif Almadan Karar Vermeyin

Group şirketlerimizin kuruyemiş imalatı yapması, kuruyemiş üretim teknikleri konusunda uzmanlığımızı kavurma makinelerimizde kusursuzlaştırarak uyguluyor ve her zaman daha iyisini üretmek için 7 Gün 24 Saat çalışıyoruz!

TEKLİF AL

Olağanüstü lezzette ve tazelikte kuruyemişleri binlerce müşterimize sunarken kulladığımız kuruyemiş kavurma makinaları için Alpnuts Machinery'ye bir teşekkür borçluyuz... TEŞEKKÜRLER

Çersan Kuruyemiş

"Know How"

Unlike traditional nuts roasting machine supplier, Alpnuts Machinery can give you “Know- How” support until the last stage of production. We can build a new production facility with the advantage of having knowledge and experience in this sector. Our experts will also assist you by giving the recipe of mixtures for final products.

Salted Sunflower Seeds

Ayçekirdeği, ayçiçeği bitkisinin meyvesi. Yüksek miktarda yağ ihtiva ettiğinden, yağ üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.

İç Almonds

Almonds, gülgiller familyasının Prunoideae alt familyasından meyvesi yenebilen küçük bir ağaç türü. Almonds bu ağacın meyvesidir. Şeftali ile birlikte Prunus'un alt cinsi Amygdalusun içinde yer alır.

Pistachio

Antep fıstığı, sakız ağacıgiller familyasından yenebilen kabuklu bir meyve ve bu meyvenin ağacı. Bazı yörelerde Şam fıstığı olarak da bilinir.

Salted Peanuts

Yer fıstığı (Arachis hypogaea), baklagiller (Fabaceae) familyasından tohumlarında %45-60 oranında yağ, %20-30 oranında protein, %18 oranında karbonhidrat, vitaminler ve madensel maddeler içeren, özellikle yağ sanayi ve çerez yapımı başta olmak üzere, sapı kuru ot ve kabuğu da çeşitli şekillerde değerlendirilen değerli bir bitkidir.

Cashew Nuts

Cashew Nuts, sakız ağacıgiller familyasından bir tropikal iklim bitkisi. Brezilya'da yetiştirilip Portekizliler tarafından dünyaya tanıtılmıştır. En yoğun bulunduğu bölge Ekvator çevresidir.

Hazelnuts

Ticari değeri yüksek olan fındık Türkiye'de Giresun, Ordu, Trabzon illerinde tek tarım tipi (monokültür) olarak yapılır. Orta Karadeniz'de ise modern ve tekniğine uygun üretim yapılmaktadır. Üretilen fındıkların %80'i Karadeniz Bölgesi'nden sağlanır.

Leblebi

Ticari değeri yüksek olan fındık Türkiye'de Giresun, Ordu, Trabzon illerinde tek tarım tipi (monokültür) olarak yapılır.Orta Karadeniz'de ise modern ve tekniğine uygun üretim yapılmaktadır. Üretilen fındıkların %80'i Karadeniz Bölgesi'nden sağlanır.

Kabak Çekirdeği

Kabak çekirdeği, kabak sebzelerinin içindeki çekirdeklerin alınıp, kurutularak elde edilen bir besin çeşididir. Kendine has bir tadı olan kabak çekirdeği, daha çok koyu sohbetlerin mezesi olarak tüketilir. Kabak çekirdeğinin özellikle sinir sistemi ve ruh sağlığı üzerinde çok faydası olduğu söylenir.

Pikan Cevizi

Pikan cevizi, Carya illinoinensis, Amerika kökenli bir bitki türüdür. Türkiye'de de Güney Ege ve Akdeniz Bölgesi'nin sahile yakın kesimlerinde yetişir. Doymamış yağ asitleri yönünden çok zengindir. Yaklaşık % 20 yağ içerir.

Kuruyemiş İşleme Ekipmanları

Bizi Ziyaret Edin Tecrübelerimizi Paylaşalım

EKİPMANLARIMIZ