Production Capacity

Detaylar

Otomasyon

Kontrol ekranından tek bir tuşla start verilerek makinaya ait her bir ünite zamanlanmış ve kademeli olarak sırasıyla devreye girer. Üretim sonunda da yine tek bir tuşla zamanlanmış bir şekilde kademeli olarak, makinanın sıcaklığı ayarlanmış düzeye indiğinde her bir ünite sırasıyla kendini kapatır. Bu sayede kullanıcı hatalarının önüne geçilmiş ve makinanın ömrü maksimum seviyede uzatılmıştır. İşlenmek istenen mamülün işleme reçetesi hafızaya girilerek tek bir tuşla makinanın otomatik olarak bu ayarlara gelmesi sağlanır.

Teknik Destek / Yedek Parça / Uzaktan Erişim

Alpnuts Nuts Roasting Machines mühendisleri uzaktan erişimle sistemler üzerinde oluşabilecek problemleri inceleyip çözebilmektedir. Makinelerin en kısa sürede işler hale gelmesi için, dünyanın pek çok ülkesine yedek parça ve teknik eleman servisini kısa sürede gönderebilmektedir.

"Know How"

Unlike traditional nuts roasting machine supplier, Alpnuts Machinery can give you “Know- How” support until the last stage of production. We can build a new production facility with the advantage of having knowledge and experience in this sector. Our experts will also assist you by giving the recipe of mixtures for final products.

Karar Veremediniz mi?

Bilgilerinizi Bırakın Size Ulaşalım

SUBMIT